О нас

Як відповісти на виклики, що постають у професійній діяльності та житті? Чи може життя підприємця, окрім щоденної боротьби, бути сповненим внутрішнього спокою, гармонії у стосунках, радості та якогось вищого змісту? Чому варто долучитись до міжнародного руху LeaderImpact?

LeaderImpact — натхнення, нове бачення та надзвичайні можливості для вашого бізнесу і життя!

LeaderImpact —  це рух підприємців , власників та керівників,  котрі об’єднані прагненням мати довготривалий трансформуючий вплив на світ. 

LeaderImpact пропонує тренінги, лідерські форуми, міжнародні проекти та індивідуальний коучинг для лідерів.

Долучаючись до міжнародного руху LeaderImpact,  ви набуваєте безліч можливостей для :  

  • Формування цілісного лідерського характеру 
  • Побудови виняткових особистих відносин з іншими професіоналами
  • Здобуття актуальних знань та розвитку  управлінських навичок
  • Відкриття актуальності віри в Бога в професійній діяльності та повсякденному житті
  • Покращення якості і результатів бізнесу та життя
  • Примноження впливу через  реалізовані  спільними зусиллями трансформуючі ініціативи 

* LeaderImpact  є неприбутковою організацією, орієнтованою на побудову духовного руху серед професіоналів, підприємців, власників  і керівників різних рівнів.  Ми стоїмо на фундаменті  християнського вчення і   керуємось принципами віри  у професійній діяльності та повсякденному житті.

 Ми віримо, що Бог ставить лідерів на позиції впливу в усіх сферах навколо світу, щоб були досягнуті Його цілі.  Ми існуємо, щоб заохотити і вповноважити впливових людей  прийняти  Божий план щодо їх духовного лідерства, як агентів трансформаційних змін.  Щоб їх життя було глибоко вкорінене в Божій місії та відзначене справжньою повнотою, а не лише скороминучим вдоволенням від статусу або успіху в кар’єрі.